מה תמצאו בגלריית העבודות שלנו:

תמונות ספונטניות

אנו מאמינים שצילום מגנטים הוא לא רק לחכות שיסתכלו אל המצלמה ואנחנו נלחץ על הכפתור, ממש לא! צילום צריך להיות ספונטני ומיוחד, אחרי הכל הרגעים המיוחדים ביותר קורים באופן ספונטני ובטח שאין אירוע שאין בו רעים מיוחדים ומרגשים. בשביל זה אנחנו כאן ואנחנו עושים לא רק את התמונות הרגילות שכולם מכירים, אנחנו בונים גם מערכת שלמה שיוצרת לכם אלבום חוויתי לאחר האירוע, אלבום מיוחד שבו תראו את הרשות, את הדברים המיוחדים והשמחים שקרו באירוע שלכם והפכו אותו להיות כל כך מיוחד ומרגש.

צילום מקצועי

כמו שכבר בטח הבנתם אנחנו לא מתפשרים על ציוד הצילום הטוב והמתקדם ביותר, ביחד עם זה אנחנו גם ממש יודעים איך לעבוד איתו. לקנות ציוד מקצועי כל אחד יכול, המטרה היא לדעת איך לעבוד נכון עם הציוד הזה ועל זה אנחנו לא מתפשרים לעולם. עבודה נכונה עם הציוד הנכון היא הדרך הטובה ביותר להגיע לתמונות המיוחדות ביותר. קחו לדוגמה נהג מרוצים, תנו לו את רכב המירוץ הכי טוב שיש, אם הנהג חובבן והוא לא מקצועי הוא בטח לא יצליח להתמודד עם נהג מרוצים מנוסה שיש לו בדיוק את אותם נתוני רכב.

מגנטים לעליה לתורה

מעבר לתמונות באירועים כמו ברית מילה, חתונות אנו מצלמים גם עלייה לתורה, מביאים את הרשות המיוחדים, ההתרגשות ואת כל מה שקורה באירוע לתוך תמונה מדהימה שתהיה על המקרר שלכם בכל פעם שתסתכלו עליה תראו את הרגשות המיוחדים שהציפו אתכם, התמונה המיוחדת שלנו תגרום גם לכם להיות מלאים ברגשות מיוחדים ומרגשים במיוחד.

תמונות בשוחר לבן

זה נכון שבעין הדיגיטלי אפשר כבר להציג וזה ברור שכל התמונות הן צבעוניות, אבל לשנות קצת ולגוון ולהוסיף כמה תמונות בשחור לבן תמיד יכול להיות נחמד. לכן, אצלנו תמצאו גם תמונות כאלו שצילמנו בשחור לבן. במיוחד כאשר מדובר על הפקת מגנטים פולארואיד אנחנו חושבים שהדבר הכי מיוחד ומקורי שיכול להיות הוא שיש גם כמה תמונות שהן בשחור לבן. ככה אתם מקבלים את התמונות המיוחדות מהאירוע שלכם בדיוק כמו שהן באמת צריכות להיות.

צילום מגנטים בחופה

בשונה מהרבה צלמי מגנטים אחרים שיכולים להיות הפרעה לצלם הראשי באירוע, שאתם בוחרים צלם מגנטים מקצועי שמגיע מצוות המגנה הלוהט אתם מקבלים צלם שהתמונות שלו בוודאות יהיו חלק בלתי נפרד מהאלבום שלכם. כאן הצלם המקצועי שלנו נכנס לתמונה גם הוא ומלווה אתכם גם במהלך החופה ואתם יכולים לקבל תמונות מיוחדות שיהיו לכם למזכרת וגם מגנטים שאתם בטח רוצים אותם. בנוסף צלם המגנטים מלווה אתכם בכל שלב באירוע, בחופה, בריקודים, בסלואו ובכל שלב של החתונה שלכם. מה שאומר שאתם והאורחים שלכם יכולים להנות ממגנטים מושלמים ומיוחדים שיהיו המזכרת מהאירוע המיוחד שלכם. הדרך היחידה שלכם לזכור את האירוע היא באמצעות תמונות והמגנטים שלנו כאן בשביל לעשות את זה עבורכם.

זמין 24/7 דילוג לתוכן