צלם מגנטים דתי

צלם מגנטים דתי

אם אתם מחפשים צלם מגנטים דתי, יש לזה המון סיבות, אבל הסיבה העיקרית היא שצלם מגנטים שמגיע ממגזר דתי מכיר את הדינמיקה באירועים, יודע מה מותר ומה אסור לעשות.

היתרונות בהזמנת צלם מגנטים דתי

מכיר את הדינמיקה באירוע

המגזר הדתי שונה באופיו ממה שמכירים רוב צלמי האירועים וביניהם גם צלמי המגנטים, לרוב צלם מגנטים שלא מכיר את הדינמיקה ואת חוקי היהדות והצניעות לעומקם עלול לבקש דברים מהזוג במיוחד בחתונה שיכולים להביך אותם.

אותם דברים שנראים מקובלים באירועים בקהל החילוני, נראים במגזר הדתי כדברים מאוד קיצוניים שאסור לעשות, כמו למשל שעד לחופה החתן והכלה כלל לא נפגשים, אין צילומי חוץ בדיוק כמו הבחירה של צלם חתונות דתי שמגיע לצלם את הזוג ומכיר מה צריך לעשות.

לכן, הצלם ידע שאם הוא רוצה להשיג כמה תמונות של צילומים של הזוג יחד עם המשפחות, אותם תמונות ייעשו רק לאחר החופה ולא לפניה, כמו שנהוג באירועים של קהל חילוני.

ריקודים בהפרדה

אחד הדברים היפים ביותר שיש באירועים של קהל דתי הוא הצניעות. (באופן אישי אני מאוד מתחבר לריקודים בהפרדה, גם אני כשומר מסורת באירועים של המשפחה הריקודים תמיד בהפרדה בגלל הצניעות שיש בדבר הזה). אני אישית בתור שומר מסורת מאוד מכבד את הנושא של ריקודים בהפרדה, שאתם מזמינים צלם דתי שמכיר את הדברים האלו, הוא ידע שאת התמונות של נשים וגברים יחד הוא יצלם רק בשולחנות בישיבה, את התמונות שמצלמים ברחבת הריקודים יהיו של נשים בנפרד וגברים בנפרד.

צלמת מגנטים

יש אירועים שבהם חשוב מאוד שיהיה גם צלם לגברים וגם צלמת שמגיעה מהמגזר הדתי ותהיה הצלמת של הנשים, הכל בכדי לשמור על הצניעות. לא רק הצניעות שתישמר ברגע שיש גם צלם וגם צלמת אלא ככה יש שני צלמים שיכולים להפיק כמות יותר גדולה של מגנטים, יותר תמונות והכי חשוב הנשים או הגברים לא ירגישו מקופחים.

אם אתם מזמינים צלם אחד שמגיע לאירוע, גם אם יש לו עוזר שעובד איתו ומפיק את המגנטים, ברגע שהוא נכנס לצד הגברים בריקודים הנשים לא יכולות לקרוא לו לבוא לצלם אותן ברחבה וגם להיפך, הגברים לא יוכלו להיכנס לקרוא לו שהוא מצלם בנשים.

בשביל זה צריך להזמין גם צלם וגם צלמת שיעבדו יחד ואפילו גם עוד אחד שיהיה אחראי על הפקת המגנטים.

אולי המחיר יהיה גבוה יותר בגלל שיש שלושה אנשי צוות שעובדים במקביל, אבל שיש שני צלמים ושני מצלמות שעובדות יחד, כמות התמונות מאוד גדולה וחייבים להזמין עוד אחד שיהיה אחראי רק על הפקת והכנת המגנטים לאורחים.

כמה עולה צלם מגנטים לאירוע דתי?

שואלים את עצמכם כמה תשלמו על צילום מגנטים באירוע דתי, הנה התשובה והמחירון שלנו לצילום מגנטים בהתאם לכמות מוזמנים באירוע.

כמובן שבתחום אין מחירון קבוע שכל צלמי המגנטים עובדים לפיו, כל צלם מגנטים דתי יכול לקבוע את המחיר שלו. אבל, המחירון שלנו יכול לתת לכם הערכת סדר גודל, באירועים דתיים גם בדרך כלל כמות המוזמנים הרבה יותר גדולה מאשר אירועים אחרים.

חבילת צילום לפי כמות מוזמנים באירועמחירמידע נוסף
400-450 מוזמנים.1200 ₪צילום מגנטים ללא הגבלת כמות, 2 אנשי צוות עובדים במקביל צלם + גרפיקאי.
450-550 מוזמנים.1400 ₪מגנטים ללא הגבלה + 4 הגדלות מגנט במתנה + 2 אנשי צוות.
600 מוזמנים ומעלההחל מ 1600 ₪חבילה מלאה הכוללת שני צלמי סטילס + גרפיקאי וחבילת מתנות מפנקת הכוללת הגדלות ועוד.

מידע אודות המחירון

המחירים הם מחירים לאזורי המרכז, עבור אירועים מחוץ לטווח נסיעה זה תחול תוספת תשלום. כמובן שכאן אתם כבר ידועים שאחד הגורמים המשפיעים על הצעת המחיר שקיבלתם הוא המרחק של הצלם ממיקום האירוע, אז אם אתם רוצים לקבל הצעת מחיר שתהיה יותר זולה בכמה מאות שקלים כדאי לכם לחפש כמה שיותר קרוב, ככל שתחפשו יותר קרוב ככה תצליחו להשיג מחיר יותר זול.

למה דווקא אני?

שואלים את עצמכם למה לבחור דווקא בי להיות הצלם באירוע שלכם? הנה כל הסיבות לקבל החלטה נכונה ולבחור בי להיות הצלם באירוע שלכם.

 • צילום מקצועי : צילום מקצועי באיכות FULL HD .
 • שירות אדיב ויחס אישי : אני מאמין שלקוחות מרוצים הם אנשי המכירות הטובים ביותר, בכל אירוע אני מתחייב לתת את המקסימום ולתת שירות אישי ואדיב ללא פשרות.
 • מחירים הוגנים : יש מחירים הרבה יותר זולים אני בטוח, אבל המחירים שאני מציע הם מחירים משתלמים והוגנים שמכבדים גם את העבודה וגם מה שאתם מקבלים.
 • חומרי גלם איכותיים :  עובד אך ורק עם חומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר להפקת מגנטים, פיתוח תמונות על דפי פוטו לוסטר איכותי, הדפסה עם דיו מקורי, הדבקה על דפי מגנט עבים 0.4.
 • מסגרות מגנט מעוצבות : אצלי תוכלו למצוא מאגר של מעל 2000 מסגרות מגנט מעוצבות, ואם לא מצאתם משהו שאהבתם תקבלו עיצוב מסגרת למגנט ללא עלות.

צלמת מגנטים חרדית

אם אתם מחפשים צלמת מגנטים חרדית גם את זה תוכלו למצוא אצלנו.

בהתאמה לאירוע של הקהל החרדי תוכלו למצוא צלמת לכל סוג של אירוע, גם אם מדובר על חתונה בהפרדה או שאתם רוצים למצוא צלמת מגנטים לבת מצווה חרדית שתהיה חלק בלתי נפרד מהאירוע ותעד את הרגעים המיוחדים.

צלמת מגנטים חרדית היא צלמת מקצועית העוסקת בצילום מגנטים לאירועים, כאשר היא עצמה דתייה. צלמות מגנטים חרדיות הן פופולריות בקרב קהילות דתיות, שכן הן יכולות לספק שירות מקצועי תוך שמירה על הכללים והמנהגים הדתיים.

צלמות מגנטים חרדיות מודעות לצרכים המיוחדים של קהילות דתיות. הן יודעות לעבוד בצורה הולמת עם נשים דתיות, וימנעו מצילומים של נשים בתנוחות או בגדים שאינם הולמים את ההלכה. כמו כן, הן יודעות להתאים את הצילום לאירועים דתיים, כגון חתונות או בר מצווה.

יתרונות של בחירת צלמת מגנטים חרדית עבור אירוע דתי:

 • כבוד למנהגים דתיים: צלמת מגנטים חרדית תדע לכבד את המנהגים הדתיים של האורחים, וימנעה מצילומים שאינם הולמים.
 • מקצועיות: צלמות מגנטים חרדיות הן צלמות מקצועיות בעלות ניסיון רב. הן יוכלו לספק שירות מצוין ולייצר תמונות איכותיות.
 • נוחות: צלמות מגנטים חרדיות מודעות לצרכים המיוחדים של קהילות דתיות. הן יוכלו להתאים את הצילום לאירוע ולספק שירות נוח לאורחים.

כאשר בוחרים צלמת מגנטים חרדית עבור אירוע דתי, חשוב לקחת בחשבון את הדברים הבאים:

 • ניסיון: חשוב לבחור צלמת מגנטים בעלת ניסיון בצילום מגנטים לאירועים דתיים.
 • מקצועיות: חשוב לבחור צלמת מגנטים מקצועית בעלת ציוד וצילום איכותיים.
 • נוחות: חשוב לבחור צלמת מגנטים שתוכל להתאים את הצילום לצרכים המיוחדים של האירוע.
זמין 24/7 דילוג לתוכן