5 מזכרות שיישארו לאורחי האירוע לכל החיים

צלם מגנטים ליום הולדת

אורחי אירוע – כל אירוע, בין אם פרטי ובין אם עסקי – מגיעים אליו עם רף ציפיות גבוה מאוד. הציפיות כוללות מקום מרשים (ורצוי גם לוקיישן שנוח להגיע אליו), קייטרינג משובח (עם אופציות טעימות לכולם, כולל רגישים לגלוטן, טבעונים וכו'), אווירה חיובית במיוחד – וגם מזכרת הולמת. למעשה למזכרות יש משקל לא מבוטל בהצלחת אירועים, בעיקר בגלל שהן נשארות עם האורחים הרבה אחרי שהחגיגה עצמה הסתיימה, כך שכדאי להשקיע תשומת לב בבחירה נכונה שלהן. בפרט מומלצות 5 האופציות הבאות:

1. חמסה עם ברכות או אבנים עם אנרגיות חיוביות

בכל יום מתקיימים אירועים רבים ומגוונים מאוד. הגיוון הוא מבחינת הלוקיישן – כך למשל תמצאו אולמות אירועים בעמק חפר והסביבה לצד גני אירועים בדרום הארץ ומקומות מיוחדים גם בלב גוש דן; מבחינת הקייטרינג – בשרי, חלבי, טבעוני, פינגר פוד ועוד; מבחינת האטרקציות; ויש כמובן עוד מאפיינים שמייצרים שונות משמעותית בין אירוע לאירוע.

מצד שני, יש גם מכנה משותף בולט: אירוע מוצלח הוא אירוע שיש בו אנרגיות חיוביות מאוד. בהתאם תוכלו לבחור מזכרת שתשמר את האנרגיות האלה. אופציה אחת היא חמסה עם ברכות (שפע, אהבה ובריאות, או אפילו 7 ברכות ובהן בין השאר מזל ואושר), ועוד אופציה היא אבן שמשרה סביבה אנרגיות חיוביות (גם כן של שפע, בריאות וכו').

2. עציצים

מזכרת נוספת שמייצרת סביבה אנרגיות חיוביות ומלווה את האורחים עוד זמן רב אחרי שהאירוע עצמו הסתיים היא עציץ. ניתן לבחור בין עציץ שמכיל צמח נוי לבין עציץ שמכיל צמח תבלין, כשבכל מקרה התוצאה תהיה יפה לעין, תפיץ ריח טוב וכאמור תספק אנרגיות מוצלחות של צמיחה, רוך וחיבור לטבע.

3. תחתיות ממותגות לכוסות

מזכרת פרקטית ולכן כזו שתהיה בשימוש נרחב וכך תשיג את מטרתה. התחתיות הממותגות מתאימות בעיקר לאירועים עסקיים, כשהמיתוג יכול לכלול לוגו של החברה שערכה את האירוע, או כל אלמנט ויזואלי אחר שמזוהה איתה או שמעביר את המסר הרצוי. חשוב להקפיד על איכות טובה של התחתיות עצמן, כך שהתועלת מהן תהיה מרבית – גם למי שמעניק את המזכרת וגם לאורחים שקיבלו אותה.

4. קופסת סוכריות עם שם

מזכרת מתוקה וחיננית שמתאימה לאירועים שקשורים לילדים – בר מצווה, בת מצווה, ברית ובריתה. השם הוא כמובן השם של חתן הבר מצווה / כלת הבת מצווה / התינוק / התינוקת, ועוד המלצה היא להשתמש בקופסה מחומר נעים וידידותי לסביבה.

5. מגנטים מעוצבים

המזכרת שממלאת באופן המיטבי את המטרה הראשונית, תזכורת לאירוע ולנחת שהוא סיפק, היא מגנט. מגנט שמבוסס על תמונה שצולמה בזמן האירוע ע"י צלם מקצועי ומיומן משקף במדויק את האנרגיות של האירוע. בנוסף, האורחים, שמן הסתם נראים במיטבם בתמונה – חגיגיים ונרגשים – ישמחו לתלות את המגנט במיקום בולט אצלם בבית, וכך האירוע יישאר חקוק בליבם לכל החיים.

אל תשכחו כי הזמנת צלם מגנטים לאירוע שלכם, היא לא עוד אטרקציה רגילה היא הדרך שלכם להפוך את האירוע למיוחד ולתת לאורחים שלכם מזכרת מיוחדת לאירוע.

זמין 24/7 דילוג לתוכן